Izvješće o provedenim izborima za mjesnu samoupravu na području Grada Pakraca

Print

Na temelju odredbe članka 26. Pravila za izbor članova vijeća mjesnih odbora, a u svezi s člankom 53. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave («Narodne novine» 44/05-pročišćeni tekst), Gradsko izborno povjerenstvo za provođenje izbora za mjesnu samoupravu Grada Pakraca, na temelju rezultata glasovanja na svim biračkim mjestima, utvrđuje i objavljuje

KONAČNE REZULTATE IZBORA ZA ČLANOVE

VIJEĆA MJESNIH ODBORA NA PODRUČJU GRADA PAKRACA

  1. MO BADLJEVINA

Od ukupno 747 birača upisanih u popise birača glasovalo je 379 birača, odnosno 50,73 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 369, odnosno 97,36 %, dok je nevažećih  bilo 10 listića odnosno 2,64 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Marijan Čapek,                                                       233 glasova ili 63,14 %

  1.  SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Josip Novak                                                                        136 glasova ili 36,86 %

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Marijan Čapek
  2. Miroslav Delač
  3. Darko Samovojska
  4. Vladimir Lefelman
  5. Milan Ivandić.

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP

izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Josip Novak
  2. Stjepan Zlatko Kanjuh

  1. MO DONJA OBRIJEŽ:

Od ukupno 226 birača upisanih u popise birača glasovalo je 140 birača, odnosno 61,94 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 129, odnosno 92,14 %, dok je nevažećih bilo 11, odnosno 7,86%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Predrag Sandrini                                                     129 glasova ili 100 %

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Predrag Sandrini
  2. Josip Savi
  3. Petar Ivanović
  4. Ernest Sabo
  5. Darko Jozipović

  1. MO GORNJA ŠUMETLICA:

Od ukupno 97 birača upisanih u popise birača glasovalo je 43 birača, odnosno 44,32 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 40, odnosno 93,02 %, dok je nevažećih bilo 3, odnosno 6,98%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Ignjatija Skorupan,                                                       9 glasova ili 22,50 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Zlatibor Mandić                                                                31 glasova ili 77,50 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS izabran je 1 kandidat, i to:

  1. Ignjatija Skorupan,

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 4 kandidata, i to:

  1. Zlatibor Mandić
  2. Damir Stupar
  3. Slađana Sekulić
  4. Stevan Sekulić

  1. MO KRAGUJ:

Od ukupno 131 birača upisanih u popise birača glasovalo je 42 birača, odnosno 32,06 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 42, odnosno 100 %, dok nevažećih nije bilo.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Željko Kenje,                                                         42 glasa ili 100,00 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS izabrano je 5 kandidat, i to:

  1. Željko Kenje
  2. Đorđe Kojadinović
  3. Nenad Kojadinović
  4. Mladen Sudar
  5. Stevo Sudar

  1. MO KUSONJE:

Od ukupno 680 birača upisanih u popise birača glasovalo je 164 birača, odnosno 24,11 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 160, odnosno 97,56 %, dok je nevažećih  bilo 4, odnosno 2,44%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: Mira Kukić,                                                            55 glasova ili 34,37% %

  1.  SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Veljko Mandić                                                        105 glasova ili 65,63 %

Sa liste HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Mira Kukić
  2. Milan Kozlović

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Veljko Mandić
  2. Anto Marković
  3. Veljko Bosanac dipl.ing.
  4. Nikola Dreković
  5. Boško Erceg

  1. MO BATINJANI I MALI BANOVAC:

Od ukupno 139 birača upisanih u popise birača glasovalo je 40 birača, odnosno 28,77 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 37, odnosno 92,50 %, dok je nevažećih  bio 3 listića, odnosno 7,50%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. NEZAVISNA LISTA MJESNOG ODBORA BATINJANI I MALI BANOVAC

Nositelj liste: Slavko Matijašević,                                                            37 glasova ili 100,00 %

Sa  NEZAVISNE LISTE MJESNOG ODBORA BATINJANI I MALI BANOVAC izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Slavko Matijašević
  2. Ivica Pavičić
  3. Dubravko Hruška
  4. Gordana Hrgar
  5. Stjepan Brisinello

  1. MO NOVI MAJUR

Od ukupno 83 birača upisanih u popise birača glasovalo je 68 birača, odnosno 81,92 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 66, odnosno 97,05 %, dok je nevažećih bilo 2, odnosno 2,95%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Nikola Sambol,                                                      34 glasa ili 51,51 %

  1. NEZAVISNA LISTA MJESNOG ODBORA NOVI MAJUR 32 glasa ili 48,49 %

Nositelj liste: Zdravko Družinec.

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Nikola Sambol
  2. Antonio Domšić
  3. Ivana Špelić

Sa liste NEZAVISNE LISTE MJESNOG ODBORA NOVI MAJUR izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Zdravko Družinec
  2. Zlata Bičanić

  1. MO OMANOVAC:

Od ukupno 162 birača upisanih u popise birača glasovalo je 72 birača, odnosno 44,44 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 61, odnosno 84,72 %, dok je nevažećih bilo 11, odnosno 15,28%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste:Damir Đukanović                                                    61 glasova ili 100 %

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Damir Đukanović
  2. Vlado Certić
  3. Miodrag Ajman
  4. Marijan Certić
  5. Dea – Dolores Rukavina

  1. MO PLOŠTINE:

Od ukupno 176 birača upisanih u popise birača glasovalo je 76 birača, odnosno 43,18 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 43, odnosno 56,57 %, dok je nevažećih  bilo 33 listića, odnosno 43,43%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. NEZAVISNA LISTA MJESNOG ODBORA PLOŠTINE

Nositelj liste: Antun Bruneta,                                                       43 glasova ili 100,00 %

Sa  NEZAVISNE LISTE MJESNOG ODBORA PLOŠTINE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Antun Bruneta
  2. Antun Ježabek
  3. Stjepan Arland
  4. Ivo Feltrin
  5. Ivan Arland

  1. MO PREKOPAKRA:

Od ukupno 1066 birača upisanih u popise birača glasovalo je 561 birača, odnosno 52,62 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 553, odnosno 98,57 %, dok je nevažećih  bilo 8 listića odnosno 1,43 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Antun Širac-Zlatko,                                                                        289 glasova ili 52,26 %

  1.  SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Zlatko Kasner                                                                        144 glasova ili 26,04 %

  1. HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE–HDSSB 120 glasova ili 21,70%

Nositelj liste: Dražen Sudetić.

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 4 kandidata, i to:

  1. Antun Širac-Zlatko
  2. Slavko Šoštarić
  3. Vlado Eck
  4. Marko Svjetličić

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Zlatko Kasner
  2. Marijan Vinkler

Sa liste HRVATSKOG DEMOKRATSKOG SAVEZA SLAVONIJE I BARANJE – HDSSB izabran je 1 kandidat, i to:

  1. Dražen Sudetić

  1. MO STARI MAJUR:

Od ukupno 25 birača upisanih u popise birača glasovalo je 16 birača, odnosno 64 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 16, odnosno 100 %, dok je nevažećih nije bilo.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Katarina Bartovčak,                                                           16 glasova ili 100 %

Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Katarina Bartovčak
  2. Ivan Malogorski
  3. Joso Hodak

  1. MO TORANJ:

Od ukupno 160 birača upisanih u popise birača glasovalo je 40 birača, odnosno 25,00 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 29, odnosno 72,50 %, dok je nevažećih  bilo 11 listića odnosno 27,50 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Slavko Filkas,                                                         29 glasova ili 100 %

Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Slavko Filkas
  2. Dragan Krenek
  3. Petar Pletikapa
  4. Ana Filkas
  5. Željko Los

  1. MO VELIKI BANOVAC:

Od ukupno 143 birača upisanih u popise birača glasovalo je 85 birača, odnosno 59,44 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 69, odnosno 81,17 %, dok je nevažećih  bilo 16 listića odnosno 18,83 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Damir Colosetti,                                                     69 glasova ili 100 %

            Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Damir Colosetti
  2. Saša Baschiera
  3. Slavko Recc
  4. Dario Cavalli
  5. Samir Hadžić

  1. MO BRUSNIK:

Od ukupno 83 birača upisanih u popise birača glasovalo je 10 birača, odnosno 12,04 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 9, odnosno 90 %, dok je nevažećih bio 1 listić, odnosno 10%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Željko Bosanac                                                  9 glasova ili 100,00 %

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Željko Bosanac
  2. Branko Kojadinović
  3. Nikola Kosijer
  4. Branko Kovačević
  5. Jela Bosanac

  1. MO BRANEŠCI:

Od ukupno 148 birača upisanih u popise birača glasovalo je 34 birača, odnosno 22,97%.

Važećih glasačkih listića bilo je 32, odnosno 94,11 %, dok je nevažećih  bilo 2, odnosno 5,89%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: Momčilo Miletić,                                                    19 glasova ili 59,37% %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Milan Popović                                                         13 glasova ili 40,63 %

Sa liste HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Momčilo Miletić
  2. Gordana Kurjak
  3. Dušan Romanić

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Milan Popović
  2. Branko Kurjak

  1. MO OŽEGOVCI:

Od ukupno 88 birača upisanih u popise birača glasovalo je 15 birača, odnosno 17,04 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 15, odnosno 100 %, dok nevažećih nije bilo.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Goran Šteković,                                                     15 glasova ili 100,00 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS izabrano je 5 kandidat, i to:

  1. Goran Šteković
  2. Milorad Ćasić
  3. Nikola Šteković
  4. Ljubica Culić
  5. Dušan Šteković

  1. MO KRIČKE:

Od ukupno 40 birača upisanih u popise birača glasovalo je 10 birača, odnosno 25 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 10, odnosno 100 %, dok je nevažećih nije  bilo.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Milorad Vranešvić,                                                          7 glasova ili 70,00 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Nikola Pletikapa                                                                          3 glasa ili 30,00 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS izabrano je 2 kandidata, i to:

  1. Milorad Vranešević
  2. Stana Vranešević

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabran je 1 kandidat, i to:

  1. Nikola Pletikapa

  1. MO DRAGOVIĆ:

Od ukupno 157 birača upisanih u popise birača glasovalo je 21 birača, odnosno 13,37 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 20, odnosno 95,23 %, dok je nevažećih  bio 1 listić, odnosno 4,77%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. NEZAVISNA LISTA MJESNOG ODBORA DRAGOVIĆ

Nositelj liste: Stevo Grašar,                                                          20 glasova ili 100,00 %

Sa  NEZAVISNE LISTE MJESNOG ODBORA DRAGOVIĆ izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Stevo Grašar
  2. Dalibor Grašar
  3. Mladen Budić
  4. Predrag Šteković
  5. Ozren Milošević

  1. MO ŠPANOVICA:

Od ukupno 71 birača upisanih u popise birača glasovalo je 16 birača, odnosno 22,53 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 15, odnosno 93,75 %, dok je nevažećih  bio 1 listić, odnosno 6,25%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Boško Pavković,                                                    15 glasova ili 100,00 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS izabrano je 5 kandidat, i to:

  1. Boško Pavković
  2. Tomo Lukašić
  3. Željko Lukašić
  4. Stevo Ljubičić
  5. Predrag Ljubičić

  1. MO GORNJA OBRIJEŽ:

Od ukupno 162 birača upisanih u popise birača glasovalo je 31 birač, odnosno 19,13 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 21, odnosno 167,74 %, dok je nevažećih bilo 10, odnosno 32,26%.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Antun Irić                                                               21 glas ili 100,00 %

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 5 kandidata, i to:

  1. Antun Irić
  2. Josip Bartoluci ing.
  3. Vinko Bedi
  4. Srećko Rek
  5. Zlatko Recc

  1. MO GRAHOVLJANI:

Od ukupno 134 birača upisanih u popise birača glasovalo je 20 birača, odnosno 14,92 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 20, odnosno 100 %, dok je nevažećih nije  bilo.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA – SDSS

Nositelj liste: Veljko Čalić,                                                          6 glasova ili 30,00 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Mile Prodanović                                                  14 glasova ili 70,00 %

Sa liste SAMOSTALNE DEMOKRATSKE SRPSKE STRANKE – SDSS

izabran je 1 kandidat, i to:

  1. Veljko Čalić

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKAE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 4 kandidata, i to:

  1. Mile Prodanović
  2. Cvijeta Cvišić
  3. Milica Prodanović
  4. Stana Ugrinić.

  1. MO PAKRAC-JUG:

Od ukupno 2285 birača upisanih u popise birača glasovalo je 817 birača, odnosno 35,75 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 799, odnosno 97,79 %, dok je nevažećih  bilo 18 listića odnosno 2,21 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Robert Matijašević,                                                            352 glasova ili 44,05 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Goranka Kansky Pupak                                                     377 glasova ili 47,18 %

  1. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: Branka Ivanovska.                                                               70 glasova ili 8,77 %

Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Robert Matijašević
  2. Jasna Černi
  3. Almir Delihodžić

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 4 kandidata, i to:

  1. Goranka Kansky Pupak
  2. Damir Dragišić
  3. Antun Terek
  4. Krunoslav Sommer

Sa liste HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS nije izabran niti jedan kandidat.

  1. MO PAKRAC – SJEVER:

Od ukupno 1805 birača upisanih u popise birača glasovalo je 775 birača, odnosno 42,93 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 758, odnosno 97,80 %, dok je nevažećih  bilo 17 listića odnosno 2,20 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Rinaldo Hrastić                                                      290 glasova ili 38,25 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Alen Dumančić dr.med.                                                      380 glasova ili 50,14 %

  1. HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE – HDSSB

Nositelj liste: Ljiljana Govorušić                                                     88 glasova ili 11,61 %

Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Rinaldo Hrastić
  2. Željko Troha
  3. Marijan Gašpar

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 4 kandidata, i to:

  1. Alen Dumančić dr.med.
  2. Dragan Marin dipl.ing.
  3. Ivana Smola dipl.oec.
  4. Zdenko Hudorović

Sa liste HRVATSKOG DEMOKRATSKOG SAVEZA SLAVONIJE I BARANJE – HDSSB nije izabran niti jedan kandidat.

  1. MO PAKRAC – CENTAR:

Od ukupno 1808 birača upisanih u popise birača glasovalo je 742 birača, odnosno 41,03 %.

Važećih glasačkih listića bilo je 716, odnosno 96,49 %, dok je nevažećih  bilo 26 listića odnosno 3,51 %.

Kandidacijske liste dobile su slijedeći broj glasova:

  1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: Milan Ristić,                                                                       273 glasova ili 38,12 %

  1. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: Mihajla Pavković mag.iur.                                        354 glasova ili 49,45 %

  1. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: Miroslav Kolar.                                                        89 glasova ili 12,43 %

Sa liste HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Milan Ristić
  2. Zoran Petrović
  3. Marijan Kratki

Sa  liste SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP izabrano je 3 kandidata, i to:

  1. Mihajla Pavković mag.iur.
  2. Andreja Vujanić
  3. Katarina Ranogajec

Sa liste HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS  izabran je 1 kandidat i to:

  1. Miroslav Kolar

GRADSKO   IZBORNO   POVJERENSTVO

ZA  PROVOĐENJE   IZBORA   ZA   MJESNU   SAMOUPRAVU

KLASA: 013-01/11-01/05

URBROJ: 2162-04/01-11-01

Predsjednik: Tomislav Petrač mag.iur., v.r.

Pakrac, 5. prosinca 2011. godine

Comments are closed.